Електросамокат Kugoo M365 PRO Білий ( до 25 км\год )
Комфорт у використанні
- Бортовий комп'ютер, в якому відображається:
Заряд батареї;
Швидкість;
Пройдений кілометраж;
Перемикання швидкісного режиму.
- Перфорований тип шин що не боїться проколів та порізів;
- Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер.
- Вбудований круїз контроль:
виробник подбав про зручніше переміщенні, електросамокат може самостійно рухатися з постійною швидкістю, ніж практично бере на себе управління, позбавляючи ваші руки від втоми.
Компактність
- Удосконалена система складання;
- Невеликі розміри;
- Маленька вага;
- У складеному вигляді не займає багато місця під час зберігання.
Безпека
- LED – підсвічування для освітлення дороги;
- Яскраві габаритні вогні:
для запобігання аварійним ситуаціям у нічний час доби;
- Гучний звуковий сигнал;
- Додаткове механічне гальмо.
Незважаючи на невелику вагу електросамокату, він витримує навантаження на раму до 120 кг, яка виготовлена з авіаційного алюмінію і покрита антикорозійним засобом для продовження терміну служби.
Вмонтована підніжка є опорою при експлуатації електросамокат та зупинки.
Також у конструкції самокату присутній амортизатор ззаду, що робить поїздку по нерівностях більш комфортною.
Система рекуперативного гальмування запобігає розряду батареї в 0, тим самим продовжує термін експлуатації.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 120 кг
-Матеріал рами - Авіаційний алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 8,5 дюймів
-Вага - 12 кг
-Потужність електродвигуна – 500 вт
-Дистанція пробігу – до 30 км
Максимальна швидкість – до 25 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електротранспорту, супроводжуватимуть Вас протягом усього часу експлуатації та допомагатимуть у вирішенні питань, що виникають.
Фахівці сервісного центру - готують самокати до відправки вам, проводять технічне обслуговування, а також роблять ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Об'єм акумулятора | 9,6 А/г |
| Бренд | Kugoo |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | до 25 км/год |
| Потужність | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип шин | Пневматичні колеса |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Висота кермової стійки | 110см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаціонний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 |
з Вами для консультації