Електросамокат KUGOO M365 PRO (500W 12.4Ah) White
Комфорт у використанні
- Бортовий комп'ютер, в якому відображається:
Заряд батареї;
Швидкість;
Пройдений кілометраж;
Перемикання швидкісного режиму.
- Перфорований тип шин що не боїться проколів та порізів;
- Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер.
- Вбудований круїз контроль:
виробник подбав про зручніше переміщенні, електросамокат може самостійно рухатися з постійною швидкістю, ніж практично бере на себе управління, позбавляючи ваші руки від втоми.
Компактність
- Удосконалена система складання;
- Невеликі розміри;
- Маленька вага;
- У складеному вигляді не займає багато місця під час зберігання.
Безпека
- LED – підсвічування для освітлення дороги;
- Яскраві габаритні вогні:
для запобігання аварійним ситуаціям у нічний час доби;
- Гучний звуковий сигнал;
- Додаткове механічне гальмо.
Незважаючи на невелику вагу електросамокату, він витримує навантаження на раму до 120 кг, яка виготовлена з авіаційного алюмінію і покрита антикорозійним засобом для продовження терміну служби.
Вмонтована підніжка є опорою при експлуатації електросамокат та зупинки.
Також у конструкції самокату присутній амортизатор ззаду, що робить поїздку по нерівностях більш комфортною.
Система рекуперативного гальмування запобігає розряду батареї в 0, тим самим продовжує термін експлуатації.
| Характеристики | |
| Об'єм акумулятора | 12.4 А/г |
| Бренд | Kugoo |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | до 30 км/год |
| Потужність | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип шин | Пневматичні колеса |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Висота кермової стійки | 110см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаціонний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 |
з Вами для консультації
Комфорт у використанні Бортовий комп'ютер, в якому відображається: Заряд батареї; Швидкість; Пройдений кілометраж; Перемикання швидкісного режиму. Перфорований тип шин що не боїться проколів та порізів; Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер. Вбудований круїз контроль: виробник подбав про зручніше переміщенні, електросамокат може самостійно рухатися з постійною швидкістю, ніж практично бере на себе управління, позбавляючи ваші руки від втоми. Компактність Удосконалена система складання; Невеликі розміри; Маленька вага; У складеному вигляді не займає багато місця під час зберігання. Безпека LED – підсвічування для освітлення дороги; Яскраві габаритні вогні: для запобігання аварійним ситуаціям у нічний час доби; Гучний звуковий сигнал; Додаткове механічне гальмо. Незважаючи на невелику вагу електросамокату, він витримує навантаження на раму до 120 кг, яка виготовлена з авіаційного алюмінію і покрита антикорозійним засобом для продовження терміну служби. Вмонтована підніжка є опорою при експлуатації електросамокат та зупинки. Також у конструкції самокату присутній амортизатор ззаду, що робить поїздку по нерівностях більш комфортною. Система рекуперативного гальмування запобігає розряду батареї в 0, тим самим продовжує термін експлуатації. ..
-
Потужність 500 Вт
-
Максимальна швидкість до 30 км/год
-
Габарити ДхШхВ 110х15х52