Електросамокат Kugoo M2 Чорний ( 11AH )
Комфорт у використанні
- Яскравий бортовий комп'ютер
- Надувний тип шин, що володіє м'якими амортизаційними властивостями;
- Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер;
- Телескопічна рульова рейка;
- 4 пружини в ролі амортизаторів.
Компактність
- Зручна система зберігання;
- Компактні складні ручки;
- Можливість швидкого демонтажу сидіння;
- У складеному вигляді не займає багато місця при зберіганні.
Безпека
- Потужний покращений ліхтар для освітлення доріг;
- Яскраві габаритні вогні:
для попередження надзвичайних ситуацій у нічний час;
- Гучний звуковий сигнал;
- Барабанні гальма;
Невелика вага електросамоката дозволяє йому витримувати навантаження на раму до 120 кг, що є однією з переваг.
М'яке сидіння дозволяє кататися на виходах і без комфорту, а широка рама дозволяє зручно розташувати ноги на їзді.
Вбудована підніжка служить опорою для роботи електросамоката і зупиняється.
Також в конструкції скутера присутні 4 пружини в ролі амортизаторів, що робить їзду на нерівності комфортною і безпекою.
"Круіз контроль". Управління включається автоматично через п'ять секунд утримання важеля газу.Також при бажанні можна включити функцію «Почати з поштовху» для плавного старту з сидіння.
Характеристики:
-Максимальне навантаження - до 120 кг
-Матеріал каркаса - Авіаційний алюміній
-Будівництво - Склад
- Діаметр колеса - дюйми
-Вага - 19 кг
-Потужність електродвигуна - 500 Вт
-Пробіг - до 30 км
Максимальна швидкість – до 25 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть Вам у виборі та придбанні електромобілів, супроводжують Вас в технічному обслуговуванні в усі часи експлуатації та допоможуть у вирішенні виникаючих питань.
Фахівці сервісного центру- підготувати скутери до відправки, провести технічне обслуговування, а також провести ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Об'єм акумулятора | 11 AH |
| Бренд | Kugoo |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка , асфальт , грунтова дорога |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип шин | Лита гума |
| Вага електросамокату | 19 кг |
| Висота кермової стійки | 88-115 См |
| Кермо | телескопічний |
| Круїз контроль | ні |
| Матеріал рами | Авіаційний алюминий |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 107х25х44 см |
з Вами для консультації