Електровелосипед Green Giant (48V, 18Ah, 500W) колеса 18" ( до 25 км\год )
Електровелосипед Green Giant - це потужний та ефективний засіб пересування, створений для тих, хто надає перевагу екологічності та простоті використання. Завдяки акумулятору 48В/18Аг цей електровелосипед може проїхати до 60 км на одному заряді, що робить його ідеальним для тривалих поїздок на роботу або неспішних прогулянок містом.
Двигун потужністю 500 Вт забезпечує достатню потужність, щоб розвивати швидкість до 25 км/год, що робить його придатним для використання як у місті, так і в передмісті. Крім того, двигун розроблений таким чином, щоб бути одночасно тихим і ефективним, забезпечуючи плавний і приємний досвід їзди.
Однією з особливостей електровелосипеда Green Giant є матеріал рами, виготовлений з авіаційного алюмінію. Цей матеріал є одночасно легким і міцним, що забезпечує легкість маневрування та довговічність велосипеда.
Загалом, електровелосипед Green Giant - чудовий вибір для тих, хто шукає якісний та екологічний вид транспорту. Завдяки потужному двигуну, довговічному акумулятору та легкій рамі, цей велосипед забезпечить комфортну та приємну їзду на довгі роки.
Характеристики:
- Максимальне навантаження - до 150кг
- Матеріал рами - Алюміній
- Конструкція - Цілісна рама
- Вага - 32 кг
- Потужність - 500 Вт
- Час заряджання - до 5 годин
- Запас ходу - до 60 км
- Максимальна швидкість - до 25 км/год
| Характеристики | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Клас захисту | IP 54 |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 60 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка , асфальт ,рівна грунтова дорога |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип шин | Пневматичний |
| Ємність аккумулятору | 18 А/год |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Вага | 32 кг |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 110*62*118 см |
з Вами для консультації
Електровелосипед Green Giant - це потужний та ефективний засіб пересування, створений для тих, хто надає перевагу екологічності та простоті використання. Завдяки акумулятору 48В/13Аг цей електровелосипед може проїхати до 45 км на одному заряді, що робить його ідеальним для тривалих поїздок на роботу або неспішних прогулянок містом.Двигун потужністю 500 Вт забезпечує достатню потужність, щоб розвивати швидкість до 25 км/год, що робить його придатним для використання як у місті, так і в передмісті. Крім того, двигун розроблений таким чином, щоб бути одночасно тихим і ефективним, забезпечуючи плавний і приємний досвід їзди.Однією з особливостей електровелосипеда Green Giant є матеріал рами, виготовлений з авіаційного алюмінію. Цей матеріал є одночасно легким і міцним, що забезпечує легкість маневрування та довговічність велосипеда.Загалом, електровелосипед Green Giant - чудовий вибір для тих, хто шукає якісний та екологічний вид транспорту. Завдяки потужному двигуну, довговічному акумулятору та легкій рамі, цей велосипед забезпечить комфортну та приємну їзду на довгі роки.Характеристики:- Максимальне навантаження - до 150кг- Матеріал рами - Алюміній- Конструкція - Цілісна рама- Вага - 32 кг- Потужність - 500 Вт- Час заряджання - до 5 годин- Запас ходу - до 45 км- Максимальна швидкість - до 25 км/год..
-
Потужність 500 Вт
-
Ємність аккумулятору 13 А/год
-
Максимальна швидкість 25 км/год
-
Габарити ДхШхВ 110*62*118 см