Eлектровелосипед Green Giant U18 PRO Black 800W, 48V, 18AH 20дюймів
Електровелосипед Green Giant - це потужний та ефективний засіб пересування, створений для людей, які надають перевагу екологічності та зручності у користуванні. Завдяки акумулятору 60В/18Аг цей електровелосипед може похвалитися запасом ходу до 50 км на одному заряді, що робить його ідеальним для тривалих поїздок на роботу або спокійних міських екскурсій.
Завдяки двигуну потужністю 800 Вт він забезпечує достатню потужність для досягнення швидкості до 45 км/год, що робить його придатним як для міста, так і для передмістя. Крім того, двигун працює тихо і ефективно, забезпечуючи плавність і приємність їзди.
Особливістю електровелосипеда Green Giant є його рама з авіаційного алюмінію, що поєднує в собі легку конструкцію з міцністю для покращення маневреності та довговічності.
| Характеристики | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Клас захисту | IP 54 |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Потужність | 800 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 50 км |
| Час заряду | 4-6 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка , асфальт ,рівна грунтова дорога |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Тип шин | Пневматичний |
| Ємність аккумулятору | 18 А/год |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Вага | 32 кг |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 110*62*167 см |
з Вами для консультації
Електровелосипед Green Giant - це потужний та ефективний засіб пересування, створений для людей, які надають перевагу екологічності та зручності у користуванні. Завдяки акумулятору 60В/15Аг цей електровелосипед може похвалитися запасом ходу до 45 км на одному заряді, що робить його ідеальним для тривалих поїздок на роботу або спокійних міських екскурсій.Завдяки двигуну потужністю 800 Вт він забезпечує достатню потужність для досягнення швидкості до 45 км/год, що робить його придатним як для міста, так і для передмістя. Крім того, двигун працює тихо і ефективно, забезпечуючи плавність і приємність їзди.Особливістю електровелосипеда Green Giant є його рама з авіаційного алюмінію, що поєднує в собі легку конструкцію з міцністю для покращення маневреності та довговічності...
-
Потужність 800 Вт
-
Ємність аккумулятору 15 А/год
-
Максимальна швидкість 45 км/год
-
Габарити ДхШхВ 110*62*167 см
Електровелосипед Green Giant - це потужний та ефективний засіб пересування, створений для людей, які надають перевагу екологічності та зручності у користуванні. Завдяки акумулятору 60В/21Аг цей електровелосипед може похвалитися запасом ходу до 60 км на одному заряді, що робить його ідеальним для тривалих поїздок на роботу або спокійних міських екскурсій.Завдяки двигуну потужністю 800 Вт він забезпечує достатню потужність для досягнення швидкості до 45 км/год, що робить його придатним як для міста, так і для передмістя. Крім того, двигун працює тихо і ефективно, забезпечуючи плавність і приємність їзди.Особливістю електровелосипеда Green Giant є його рама з авіаційного алюмінію, що поєднує в собі легку конструкцію з міцністю для покращення маневреності та довговічності...
-
Потужність 800 Вт
-
Ємність аккумулятору 21 А/год
-
Максимальна швидкість 45 км/год
-
Габарити ДхШхВ 110*62*167 см