Електровелосипед Engwe T14 (350 Вт, 10 А/г, 48 в), колеса 14", сірий ( до 25 км\год )
Електровелосипед Engwe призначений для використання у місті. Байк оснащений другим м'яким сидінням для пасажира на багажнику. Завдяки компактним розмірам та сучасному дизайну, електричний велосипед чудово підходить для прогулянкових поїздок міськими вулицями. На кермі розташована функціональна консоль з рідкокристалічним дисплеєм, що відображає основну інформацію про подорож.
Конструкція електричного велосипеда розрахована на максимальне навантаження до 120 кг, що дозволяє їздити на байку райдерам із надмірною вагою. Електричний велосипед має 14-дюймові колеса. Модель обладнана передньою амортизаційною вилкою та задніми пружинними амортизаторами для відпрацювання нерівностей дороги під час їзди.
Електричний велосипед здатний розігнатися до максимальної швидкості 25 км/год. Байк долає максимальне піднесення з похилим кутом до 30 градусів. На велосипеді встановлено передню світлодіодну фару та задній стоп-сигнал для безпечної їзди вночі. В основі міцної рами електробайка лежить алюмінієвий сплав. Велосипед має складний каркас, що дозволяє скласти байк для компактного домашнього зберігання або транспортування в машині або громадському транспорті.
| Характеристики | |
| Кількість швидкостей, шт: | 1 |
| Велосипедна вилка | Амортизаційна |
| Вид | Міський |
| Гальма | Дискові |
| Задня підвіска | Так |
| Номінальна напруга акумулятора*, В: | 48 |
| Ротора | 160 мм |
| Складаний | Так |
| Бренд | Engwe |
| Модель | Т14 |
| Максимальна швидкість | до 25 км/г |
| Потужність | 350 W |
| Пробіг на одному заряді | до 35 км, гібридний – до 80 км |
| Вікова група | від 14 років |
| Час заряду | 6 - 8 годин |
| Колір | Сірий |
| Діаметр коліс | 14 дюймів |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Тип шин | Пневматичні широкі (надувні) |
| Ємність аккумулятору | 10 А/г |
| Вага | 31 кг |
з Вами для консультації