Електросамокат Kugoo Pro 2 Білий ( до 25 км\год )
Комфорт у використанні
• Яскравий бортовий комп'ютер;
• Надувний тип шин що має м'які амортизуючі властивості;
• Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер;
• Яскравий світильник;
• Вбудований круїз контроль:
виробник подбав про зручніше переміщенні, електросамокат може самостійно рухатися з постійною швидкістю, ніж практично бере на себе управління, позбавляючи ваші руки від втоми.
Компактність
• Зручна вдосконалена система складання;
• У складеному вигляді не займає багато місця при зберіганні;
• Легкий та компактний при перенесенні.
Безпека
• Яскраві габаритні вогні:
для запобігання аварійним ситуаціям у нічний час доби;
• Гучний звуковий сигнал;
• Додаткове механічне гальмо;
Вмонтована підніжка є опорою при експлуатації електросамокату та зупинки.
Система рекуперативного гальмування запобігає розряду батареї в 0, тим самим продовжує термін експлуатації.
Антиковзне покриття на всю раму сприяє міцній зчіпці із взуттям райдера для комфорту при їзді.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 120 кг
-Матеріал рами - Авіаційний алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 8.5 дюймів
-Вага - 12 кг
-Потужність електродвигуна – 500 вт
-Дистанція пробігу – до 30 км
Максимальна швидкість – до 25 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електротранспорту, супроводжуватимуть Вас протягом усього часу експлуатації та допомагатимуть у вирішенні питань, що виникають.
Фахівці сервісного центру - готують самокати до відправки вам, проводять технічне обслуговування, а також роблять ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Бренд | Kugoo |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 35 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Асфальт, бруківка |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип шин | Пневматичні |
| Вага електросамокату | 14 кг |
| Висота кермової стійки | 110см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 |
з Вами для консультації
Комфорт у використанні • Яскравий бортовий комп'ютер;• Надувний тип шин що має м'які амортизуючі властивості;• Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер;• Яскравий світильник;• Вбудований круїз контроль: виробник подбав про зручніше переміщенні, електросамокат може самостійно рухатися з постійною швидкістю, ніж практично бере на себе управління, позбавляючи ваші руки від втоми. Компактність • Зручна вдосконалена система складання;• У складеному вигляді не займає багато місця при зберіганні;• Легкий та компактний при перенесенні. Безпека • Яскраві габаритні вогні:для запобігання аварійним ситуаціям у нічний час доби;• Гучний звуковий сигнал;• Додаткове механічне гальмо; Вмонтована підніжка є опорою при експлуатації електросамокату та зупинки. Система рекуперативного гальмування запобігає розряду батареї в 0, тим самим продовжує термін експлуатації. Антиковзне покриття на всю раму сприяє міцній зчіпці із взуттям райдера для комфорту при їзді. Характеристики:-Максимальне навантаження – до 120 кг-Матеріал рами - Авіаційний алюміній-конструкція - складна-Діаметр колеса – 8.5 дюймів-Вага - 12 кг-Потужність електродвигуна – 500 вт-Дистанція пробігу – до 30 кмМаксимальна швидкість – до 25 км/год. Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електротранспорту, супроводжуватимуть Вас протягом усього часу експлуатації та допомагатимуть у вирішенні питань, що виникають. Фахівці сервісного центру - готують самокати до відправки вам, проводять технічне обслуговування, а також роблять ремонт у разі потреби...
-
Потужність 500 Вт
-
Максимальна швидкість 25 км/год
-
Габарити ДхШхВ 110х15х52