Електросамокат Kugoo M4 PRO Чорний NEW ( до 25 км\год )
|
|
Комфорт у використанні
- Розгорнутий бортовий комп'ютер, в якому відображається:
- Заряд батареї;
- Швидкість;
- Пройдений кілометраж;
- Перемикання швидкісного режиму.
- Надувний тип шин що має м'які амортизуючі властивості;
- Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер.
- Вбудований круїз контроль: виробник подбав про зручніше переміщення.
- Електросамокат може самостійно рухатися з постійною швидкістю, ніж практично бере на себе управління
- Прогумована рама запобігає ковзанню і сприяє міцнішому зчепленню із взуттям.
Компактність
- Зручна система складання;
- Компактні складні ручки;
- Можливість швидкого демонтажу сидіння;
- У складеному вигляді не займає багато місця під час зберігання.
Безпека
- Потужний удосконалений ліхтар для освітлення дороги;
- Яскраві габаритні вогні:
для запобігання аварійним ситуаціям у нічний час доби;
- Гучний звуковий сигнал;
- Дискові гальма;
- Наявність брелків запалення для запобігання крадіжці.
Велика вага електросамокату дозволяє витримувати навантаження на раму до 140 кг, що одна з переваг.
М'яке сидіння дозволяє зробити їзду по вибоїнах та бездоріжжю комфортною, а широка рама дозволяє зручно розмістити ноги при їзді.
Вмонтована підніжка є опорою при експлуатації електросамокату та зупинки.
Також у конструкції самокату присутні два передні амортизатори, що робить поїздку по нерівностях комфортною та безпечною, а сам електросамокат завдяки цьому придбав високу прохідність.
Система рекуперативного гальмування запобігає розряду батареї в 0, тим самим продовжує термін експлуатації.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 140 кг
-Матеріал рами - Авіаційний алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 10 дюймів
-Вага - 24 кг
-Потужність електродвигуна – 500 вт
-Дистанція пробігу – до 45 км
Максимальна швидкість – до 25 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електротранспорту, супроводжуватимуть Вас протягом усього часу експлуатації та допомагатимуть у вирішенні питань, що виникають.
Фахівці сервісного центру - готують самокати до відправки вам, проводять технічне обслуговування, а також роблять ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Бренд | Kugoo |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 45 Км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт, грунтова дорога |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Тип шин | Пневматичні колеса |
| Вага електросамокату | 24 кг |
| Висота кермової стійки | 96-128см |
| Кермо | Телескопічний |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 120х31х37 |
з Вами для консультації