Електросамокат Kugoo M365 PRO Чорний
Комфорт у використанні
- Бортовий комп'ютер відображає:
Заряд батареї;
Швидкість;
Пройдена відстань;
Перехід у швидкісний режим.
- Шина перфорованого типу, яка не боїться проколів і порізів;
- Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер.
- Вбудований круїз-контроль:
Виробник подбав про більш комфортне пересування, електросамокат може рухатися з постійною швидкістю, що практично дає вам контроль, звільняючи руки від втоми.
Компактність
- Розширена система складання;
- Малі габарити;
- Невелика вага;
- У складеному вигляді не займає багато місця при зберіганні.
Безпека
- LED - підсвічування для дорожнього освітлення;
- Яскраві габаритні вогні:
для попередження надзвичайних ситуацій у нічний час;
- Гучний звуковий сигнал;
- Додаткове механічне гальмо.
Незважаючи на невелику вагу електросамоката, він витримує навантаження на раму до 120 кг, яка виготовлена з авіаційного алюмінію і на термін служби покрита антикорозійним засобом.
Встановлена підставка служить опорою для роботи електроскутерів і зупинок.
Також в конструкції скутера є амортизатор, що робить їзду по нерівностях більш комфортною.
Рекуперативна гальмівна система запобігає розрядженню акумулятора до 0, що подовжує термін служби.
Характеристики:
-Максимальне навантаження - до 120 кг
-Матеріал каркаса - Авіаційний алюміній
-Будівництво - Склад
- Діаметр колеса 8,5 дюймів
-Вага - 12 кг
-Потужність електродвигуна - 350 Вт
-Пробіг - до 25 км
Максимальна швидкість – до 25 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електромобілів, супроводжуватимуть вас в технічному обслуговуванні протягом усього терміну експлуатації та допоможуть у вирішенні виникаючих питань.
Фахівці сервісного центру- підготувати скутери до відправки, провести технічне обслуговування, а також провести ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Бренд | Kugoo |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність | 350 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 25 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт, грунтова дорога |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип шин | Пневматичні/Перфоровані |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Висота кермової стійки | 110 см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 см |
з Вами для консультації