Електросамокат KUGOO Kirin C1+ Plus 18Ah 1000W з сидінням та посиленою корзиною
KUGOO KIRIN C1+ Plus - Володіє надійним моторколесом потужністю 1000 Вт і акумулятором 18 Аг при напрузі 48 Вольт.
Оснащений передніми амортизаторами для легкого маневрування і зручним заднім кошиком для необхідних речей, цей самокат подбає про вашу зручність. Крім того, завдяки значній вантажопідйомності до 140 кг ви можете без проблем брати з собою всі необхідні речі.
12-дюймові колеса забезпечують плавну їзду по будь-якій місцевості, чи то галасливі міські вулиці, чи то пересічена місцевість.
KUGOO KIRIN C1+ Plus гарантує комфортну поїздку завдяки надійним переднім амортизаторам.
KUGOO KIRIN C1+ Plus надають перевагу як кур'єрам, так і людям, що ведуть активний спосіб життя, за його надійність і комфорт, адже він не йде на компроміс із продуктивністю. А продуманий механізм складання забезпечує зручність зберігання і транспортування, що робить його неймовірно універсальним.
Для роботи, розваг чи щоденних поїздок - KUGOO KIRIN C1+ Plus завжди готовий до труднощів. Його компактна конструкція легко поміщається в багажник автомобіля або в громадський транспорт, забезпечуючи вам мобільність і незалежність, куди б ви не вирушили.
| Характеристики | |
| Бренд | Kugoo |
| Клас захисту | IP54 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Час заряду | 4-6 годин |
| Діаметр коліс | 12" |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Ємність аккумулятору | 18Ah |
| Вага | 20 |
| Габарити ДхШхВ | 120х31х37 |
з Вами для консультації