Електросамокат Kugoo G2 Pro 2026 год (48V18 Ач1000W)
Комфорт у використанні
- Яскравий бортовий комп'ютер, монохромний дисплей, інформацію видно навіть на сонці;
- Надувний тип шин, що володіє м'якими амортизаційними властивостями;
- Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер;
- Яскравий освітлювальний прилад;
- Вбудований круїз-контроль;
Виробник подбав про більш комфортне пересування, електросамокат може рухатися з постійною швидкістю, що практично дає контроль, звільняючи руки від втоми.
- Вольтметр встановили на кермо, щоб було зручно відстежувати заряд акумулятора.
Компактність
- Зручна система зберігання;
- Не займає багато місць у сховищі;
- Складна рульова рейка
Безпека
- Яскраві габаритні вогні:
для попередження надзвичайних ситуацій у нічний час;
- Гучний звуковий сигнал;
- Дискові гальма.
Вбудована підніжка служить опорою для роботи електросамоката і зупиняється.
Рекуперативна гальмівна система запобігає розрядженню акумулятора до 0, що подовжує термін служби.
Протиковзкий чохол на всій рамі допомагає закріпити взуття для комфорту під час їзди.
Виробник подбав про модернізацію системи складання, усунувши всі лазівки і скрипти попередніх версій.
Характеристики:
-Максимальне навантаження - до 160 кг
-Матеріал каркаса - Авіаційний алюміній
-Будівництво - Склад
- Діаметр коліс - 10 дюймів
-Вага - 34 кг
-Потужність електродвигуна - 1000
-Пробіг - до 55 км
Максимальна швидкість – до 45 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електромобілів, супроводжуватимуть вас в технічному обслуговуванні протягом усього терміну експлуатації та допоможуть у вирішенні виникаючих питань.
Фахівці сервісного центру - готують скутери до вашої відправки, проводять технічне обслуговування, а також проводять ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Бренд | Kugoo |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Потужність | 1000 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 55 км |
| Час заряду | 5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт, грунтова дорога |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Тип шин | Пневматичні |
| Вага електросамокату | 34 кг |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 1230х350х1180 мм |
з Вами для консультації