Електросамокат GIANT Move U8 PRO 500W 13Ah з переднім амортизатором та посиленою рамою
Комфорт у використанні
• Бортовий комп'ютер, в якому відображається:
Заряд батареї;
Швидкість;
Пройдений кілометраж;
Перемикання швидкісного режиму.
• Надувний тип шин що має м'які амортизуючі властивості;
• Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер.
• Вбудований круїз контроль:
виробник подбав про зручніше переміщенні, електросамокат може самостійно рухатися з постійною швидкістю,
ніж практично бере на себе управління, позбавляючи ваші руки від втоми.
Компактність
• Удосконалена система складання;
• Невеликі розміри;
• Невелика вага;
• У складеному вигляді не займає багато місця під час зберігання.
Безпека
• LED – підсвічування для освітлення дороги;
• Яскраві габаритні вогні:
для запобігання аварійним ситуаціям у нічний час доби;
• Гучний звуковий сигнал;
• Додаткове механічне гальмо.
Незважаючи на невелику вагу електросамокату, він витримує навантаження на раму до 120 кг, яка виготовлена з авіаційного алюмінію і покрита антикорозійним покриттям для продовження терміну служби.
Вмонтована підніжка служить опорою під час експлуатації електросамокат та зупинки.
Також у конструкції самокату присутній передній збільшений амортизатор спереду, що робить поїздку по нерівностях більш комфортною, а сам електросамокат завдяки цьому придбав високу прохідність.
Система рекуперативного гальмування запобігає розряду батареї в 0, тим самим продовжує термін експлуатації.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електротранспорту, супроводжуватимуть Вас протягом усього часу експлуатації та допомагатимуть у вирішенні питань, що виникають.
Фахівці сервісного центру- готують самокати до відправки вам, проводять технічне обслуговування, а також роблять ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Бренд | GIANT |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Потужність | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт, грунтова дорога |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип шин | Пневматичні/Перфоровані |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Висота кермової стійки | 110 см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 см |
з Вами для консультації