Електросамокат Crosser E9 Air Чорний ( до 25 км\год )
Комфорт у використанні
• Яскравий бортовий комп'ютер;
• Пневматичний тип шин що має м'які амортизуючі властивості;
• Можливість налаштування параметрів через бортовий комп'ютер;
• Яскравий світильник;
• Вбудований круїз контроль:
виробник подбав про зручніше переміщенні, електросамокат може самостійно рухатися з постійною швидкістю, ніж практично бере на себе управління, позбавляючи ваші руки від втоми;
Компактність
• Зручна вдосконалена система складання;
• У складеному вигляді не займає багато місця при зберіганні.
Безпека
• Яскраві габаритні вогні:
для запобігання аварійним ситуаціям у нічний час доби;
• Гучний звуковий сигнал;
• Переднє і заднє (дискове) гальмо;
• Потужний світильник.
Вмонтована підніжка є опорою при експлуатації електросамокату та зупинки.
Система рекуперативного гальмування запобігає розряду батареї в 0, тим самим продовжує термін експлуатації.
Антиковзне прогумоване покриття на всю раму сприяє міцній зчіпці із взуттям райдера для комфорту при їзді.
Короткий дизайн і надійна конструкція - всі дроти приховані в корпусі.
Незважаючи на невелику вагу електросамокату, він витримує навантаження на раму до 120 кг, яка виготовлена з авіаційного алюмінію і покрита антикорозійним засобом для продовження терміну служби.
Колеса мають товстіші покришки з протектором, завдяки яким вирішується найпопулярніша проблема із проколами шин.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 140 кг
-Матеріал рами - Авіаційний алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 10 дюймів
-Вага - 15 кг
-Потужність електродвигуна – 500 Вт
-Дистанція пробігу – до 30 км
Максимальна швидкість – до 25 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електротранспорту, супроводжуватимуть Вас протягом усього часу експлуатації та допомагатимуть у вирішенні питань, що виникають.
Фахівці сервісного центру - готують самокати до відправки вам, проводять технічне обслуговування, а також роблять ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Бренд | Crosser |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 25 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Асфальт, бруківка |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип шин | Пневматичні |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Висота кермової стійки | 110см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | ТАК |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 |
з Вами для консультації