Дитячий електросамокат SNS Kids 5.5" Рожевий
Комфорт у використанні
• Міцний корпус;
• Легка вага;
• Проста система складання;
• Литий тип шин що не бояться проколів та порізів;
• Можливість використання як звичайний самокат шляхом відштовхування ногою.
Компактність
• У складеному вигляді не займає багато місця при зберіганні;
• Максимально легка вага:
Дитина зможе самостійно скласти та перенести самокат;
• Ручки самокату зменшені, у порівнянні зі старшими моделями для більшої зручності експлуатації.
Безпека
• 1 швидкісний режим;
• Ніжне гальмо;
• Посилений механізм складання;
• Механічний дзвінок на рульовій стійці.
Яскравий дизайн. Відмінна якість. Невеликі габарити.
Антиковзне покриття на всю раму сприяє міцній зчіпці із взуттям райдера для комфорту при їзді.
Вбудований у батарею контролер забезпечує її захист від перевантаження, короткого замикання та перегріву.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 80 кг
-Матеріал рами - Авіаційний алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 5.5 дюймів
-Вага - 6 кг
-Потужність електродвигуна – 120 Вт
-Дистанція пробігу – до 10 км
Максимальна швидкість – до 12 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електротранспорту, супроводжуватимуть Вас протягом усього часу експлуатації та допомагатимуть у вирішенні питань, що виникають.
Фахівці сервісного центру - готують самокати до відправки вам, проводять технічне обслуговування, а також роблять ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Бренд | SNS |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 14км/год |
| Потужність | 120 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 10 км |
| Час заряду | 2-3 години |
| Відповідний тип покриття | Асфальт |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Тип шин | Литі перфоровані колеса |
| Вага електросамокату | 6 кг |
| Висота кермової стійки | 85-96см |
| Кермо | Теолескопічний |
| Круїз контроль | Ні |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 7 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 90х37х32 |
з Вами для консультації