Дитячий електросамокат GIANT Kids E10 4.4Ah Рожевий
Комфорт у використанні
- Міцне тіло;
- Невелика вага;
- Проста система складання;
- Шина літієвого типу, яка не боїться проколів і порізів;
- Можливість використання як звичайний самокат за рахунок відштовхування ноги.
Компактність
- Не займає багато місць у сховищі;
- Максимальна легка вага:
Дитина зможе самостійно складати і пересувати самокат;
- Ручки скутера зменшені, в порівнянні зі старшими моделями, для більшої зручності управління.
Безпека
- 1 швидкісний режим;
- Ножний гальмо;
Протиковзкий чохол на всій рамі допомагає закріпити взуття для комфорту під час їзди.
Вбудований контролер акумулятора забезпечує його захист від перевантаження, короткого замикання та перегріву.
Характеристики:
-Максимальне навантаження - до 50 кг
-Матеріал каркаса - Авіаційний алюміній
-Будівництво - Склад
- Діаметр коліс - 5 дюймів
-Вага - 5 кг
-Потужність електродвигуна - 120 Вт.
-Пробіг - до 10 км
Максимальна швидкість – до 12 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електромобілів, супроводжуватимуть вас в технічному обслуговуванні протягом усього терміну експлуатації та допоможуть у вирішенні виникаючих питань.
Фахівці сервісного центру - готують скутери до вашої відправки, проводять технічне обслуговування, а також проводять ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Бренд | GIANT |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 12км/год |
| Потужність | 120 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 10 км |
| Час заряду | 2-3 години |
| Відповідний тип покриття | Асфальт |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Тип шин | Литі колеса |
| Вага електросамокату | 5 кг |
| Висота кермової стійки | 88см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Ні |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 7 градусів |
з Вами для консультації