Дитячий Електросамокат GIANT City X1 (350W 7.5AH 24V)
Компактність
• Зручна вдосконалена система складання;
• У складеному вигляді не займає багато місця при зберіганні;
• Максимально легка вага:
Дитина зможе самостійно скласти та перенести самокат;
• Ручки самокату зменшено, у порівнянні зі старшими моделями для більшої зручності експлуатації;
• Ручка гальма вдосконалена.
Безпека
• Три швидкісні режими;
Вмонтована підніжка є опорою при експлуатації електросамокату та зупинки.
Система рекуперативного гальмування запобігає розряду батареї в 0, тим самим продовжує термін експлуатації.
Антиковзне прогумоване покриття на всю раму сприяє міцній зчіпці із взуттям райдера для комфорту при їзді.
Вбудований у батарею контролер забезпечує її захист від перевантаження, короткого замикання та перегріву.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 70 кг
-Матеріал рами - Авіаційний алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса - 6,5" дюймів
-Вага - 9.6 кг
-Потужність електродвигуна – 350 Вт
-Дистанція пробігу – до 18 км
Максимальна швидкість – до 25 км/год.
Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електротранспорту, супроводжуватимуть Вас протягом усього часу експлуатації та допомагатимуть у вирішенні питань, що виникають.
Фахівці сервісного центру - готують самокати до відправки вам, проводять технічне обслуговування, а також роблять ремонт у разі потреби.
| Характеристики | |
| Бренд | GIANT |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 25км/год |
| Потужність | 350 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 18 км |
| Час заряду | 2-3 години |
| Відповідний тип покриття | Асфальт |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Тип шин | Литі колеса |
| Вага електросамокату | 9.6 кг |
| Кермо | Фіксований |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 90х37х32 |
з Вами для консультації